Jak si půjčit?

Zažádat si o půjčku je jednodušší, než si myslíte! Vyplňte formulář a obdržíte Vaší půjčku v následujících 15 minutách* bankovním převodem na Váš účet.
 

    Zažádat o půjčku lze dvěma způsoby:
1. způsob: Na úvodní stránce kliknete na tlačítko „registrace“ a následně vyplníte registrační formulář.
2. způsob: Na úvodní stránce zvolíte výši půjčky a požadovanou dobu splatnosti. Poté, kliknete na „získat půjčku“, následně dojde k zobrazení registračního formuláře, který je třeba vyplnit.

 

Vaše žádost bude zpracována během několika minut po dokončení žádosti ve Vašem profilu a zaúčtování verifikační platby ve výši 1 Kč z Vašeho bankovního účtu.

Pokud si nepřejte nebo nemůžete zaslat verifikační platbu, nahrajte do svého klientského profilu nebo nám zašlete na email aktuální výpisy z Vašeho bankovního účtu za poslední tři měsíce. Účet musí být psán na Vaše jméno a musí Vám na něj chodit pravidelný příjem.

V případě potřeby si společnost vyhrazuje právo na vyžádání doplňujících informací.

 
O tom, zda půjčku dostanete, budete informováni pomocí SMS zprávy na telefonní číslo, které jste uvedli v žádosti při registraci.

O půjčku si může zažádat osoba starší 18-ti let s trvalým doložitelným příjmem. Nesmí být veden u jiných finančních institucí, poskytujících půjčky a úvěry jako dlužník či být v insolvenci, popř. exekučním řízení.


* V 99 % procentech, po schválení Vaší žádosti o půjčku, v pracovní dny společnost Rerum s.r.o. odesílá peníze ihned. Převod trvá řádově několik minut, pokud máte účet v některé z bank, se kterými spolupracujeme.